WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO 2023/2024
- 08.04.2024 10:30
- 22-27.03.2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczestnikami imprezy byli uczniowie kl. 0 – VIII. Organizatorami konkursu były Katarzyna Łokaj (nauczyciel bibliotekarz i logopeda szkolny) i Helena Czernikiewicz (nauczyciel języka polskiego). W jury zasiadały również nauczycielki języka polskiego w kl. IV – VIII.
Przyznano Tytuł Laureata i Wyróżnienie następującym uczniom:
LAUREACI
KL. „0”
WOJCIECH BOŃKOWSKI
TYMOTEUSZ BRODACKI
JAKUB CEGLAREK
NIKOLA KODZIS
MAJA PIÓRKOWSKA
KL.1
WIKTOR HIŃCZ – 1A
MARIANNA SMETAK – 1B
NINA KOWALCZYK – 1B
ALEKSANDER KUCZMARSKI – 1C
ADAM SPUNDA – 1C
JULIA JEZIORSKA – 1D
KL. 2
MAJA KOWALIK – 2B
FILIP RADZIEJEWSKI – 2B
IGA WOJTKIEWICZ – 2B
KL. 3
HANNA ALUSZYK – 3A
DIANA ZIELIŃSKA – 3B
ANTONINA RUDZIŃSKA – 3D
ADRIANNA OTT – 3D
WIKTORIA ŻYSZKOWSKA – 3D
MAJA MAKOWSKA – DRUZGAŁA – 3E
KL. 4
JAN RAWICKI – 4A
KL.5
IGOR ICIAK – 5A
NATALIA ANTKIEWICZ – 5B
TOMASZ JANKOWSKI – 5D
KL.6
OLGA STRUZIK – 6A
WIKTORIA ZIELIŃSKA – 6A
DOMINIK KRZYŻAŃSKI – 6C
KL.7
JOANNA DŁUGOŁĘCKA – 7B
KL.8
MICHELL KORWEL – 8A
LIJA ROCZNIAK – 8B
WYRÓŻNIENIA
KL. „0”
IGA CIERPISZEWSKA
ALEKSANDRA KARNECKA
KL.1
BARTOSZ JAKUBIAK – 1A
MIKOŁAJ BATOGOWSKI – 1B
ALICJA KARASIEWICZ – 1C
BARTOSZ ORYL – 1D
ADAM SZYKOŁOWSKI – 1D
KL.2
MAŁGORZATA KALINOWSKA – 2A
ZUZANNNA HEJANKOWSKA – 2A
ZOFIA CHUTORAŃSKA – 2C
LILA GÓRALSKA – 2C
HANNA BIAŁOSKÓRSKA – 2C
KL.3
MARIA GŁOWACKA – 3B
HANNA LORCZAK – 3C
MAJA KOWALCZYK – 3E
KL.4
MARCELA HIŃCZ – 4A
SZYMON DURNAŚ – 4B
NORBERT WYPYCH – 4C
JOANNA SEGEŃ 4D
KL.5
DARIA DEMCHUK – 5C
KL. 6
NINA MRÓZ – BEREZOWSKA – 6B
KL.7
NINA GAUL – 7A
KL. 8
ALAN PIECZEK – 8A
HUBERT MALUK – 8C
Laureatów i Wyróżnionych w Szkolnym Konkursie Recytatorskim serdecznie zapraszamy na Koncert, który odbędzie się na koniec maja lub w czerwcu. Wówczas uczniowie będą mogli zaprosić swoich najbliższych, aby się zaprezentować.
O szczegółach organizacji Koncertu będziemy informować w maju na stronie internetowej szkoły w rubryce aktualności. - więcej
LAUREACI V edycji trzyetapowiego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2023/2024
- 25.03.2024 09:36
GRATULUJEMY!- więcej
Wyniki szkolnego konkursu kaligraficzno-ortograficznego
- 19.03.2024 15:00
- klasy I
I miejsce - Nina Kowalczyk - 1b
II miejsce - Hubert Iwaniuk - 1c
III miejsce - Alan Lewandowski - 1a
wyr.
Lena Piórowska - 1b
Aleksander Kubiś - 1b
Urszula Nowak - 1b
Klasy II
I miejsce - Łukasz Jędrzejak - 2a
II miejsce - Miłosz Biernatek - 2a
III miejsce - Maja Kowalik - 2b
wyr.
Julian Pławski - 2a
Zuzanna Borowska - 2c
Hanna Białogórska - 2c
Klasy III
I miejsce - Hanna Aluszyk - 3a
II miejsce - Melania Borawska - 3b
III miejsce - Adrianna Ott - 3d
wyr.
Filip Jabłonowski - 3c
Ludmiła Lenart - 3a
Maksymilian Werpachowski - 3a - więcej
The Spelling Master
- 15.03.2024 08:07
- The Speling Master - międzyszkolny konkurs na literowanie dla klas IV zorganizowany 14.03.2024r. przez SP 8 dla klas IV
- I miejsce -Iga Łysio 4b
- II miejsce- Jakub Irzemski 4d
- III miejsce- Szymon Durnaś 4b
- więcej
Wyniki szkolnego konkursu QUIZIZZ
- 05.03.2024 13:21
- Wyróżnienie - Jakub Pancewicz - 5D
- więcej