• MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ  IM. WŁODZIMIERZA OBSTA

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM. WŁODZIMIERZA OBSTA

04.06.2019 14:00
      29 maja odbyła się w naszej szkole trzecia edycja międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców klas III im. niezapomnianego trenera Włodzimierza Obsta. Świetnie spisali się nasi zawodnicy, którzy po zaciętych pojedynkach zajęli 1 miejsce w turnieju!!! W składzie zespołu zagrali: Wymysłowski Łukasz, Wymysłowski Mateusz, Klimas Filip, Przeworowski Jakub, Libera Przemysław, Weczer Adam, Marcin Szelągiewicz, Aleksander Picheta, trener - Małgorzata Pakulska.
      Klasyfikacja końcowa:
      1 miejsce SP 48
      2 miejsce SP 45
      3 miejsce SP 3
      4 miejsce SP Salezjanie
      Najlepszy bramkarz turnieju: Marcin Szelągiewicz - 4d
      Król Strzelców: Aleksander Picheta - 3a.
      Nagrody wręczył nasz wychowanek Pan Robert Obst.
      Brawo chłopcy!!!
      Gratulujemy!!!
    • 1 miejsce w Turnieju  Czaplinek Grene Cup

1 miejsce w Turnieju Czaplinek Grene Cup

04.06.2019 13:57

Gdy "czwóreczki" rywalizowały w Mistrzostwach Województwa w Kołobrzegu nasze "trójki" brały udział w Wojewódzkim Turnieju Mini siatkówki Dziewcząt Czaplinek Green Cup. Miło nam oznajmić, że to siatkarki UKS Pogodno SP 48 Szczecin zostały zwyciężczyniami tego turnieju!!!
      I zespół w składzie: Ala Mroczkowska, Jasmina Nurkovic, Joasia Bajor
      i Maja Wysocka zdobył komplet punktów, wygrywając wszystkie mecze.
      1 miejsce UKS Pogodno SP 48 I
      2 miejsce UKS Volley Wałcz
      3 miejsce KPS Czaplinek
      4 miejsce UKS Pogodno SP 48 II (Hania Szynkowska, Julia Siara, Paulina Handzlik)

Gratulujemy!!!!

• VI Miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Kinder+Sport

VI Miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Kinder+Sport

04.06.2019 13:53
      Nasze siatkarki rocznik 2006 uczestniczyły w Finale Wojewódzkim Kinder+Sport 2019 w kategorii czwórek. Do mistrzostw zakwalifikowało się sześć najlepszych zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców z województwa. Rozegraliśmy pięć meczy, niestety udało nam się wygrać tylko jeden. Ostatecznie zajęliśmy w zawodach szóste miejsce co oznacza, że jesteśmy w czołówce najlepszych zespołów województwa !!!

I miejsce SP 18 Koszalin
      II miejsce SMS SP 3 Plas Gryfice
      III miejsce UKS Volley Wałcz
      IV Miejsce UKS Barnim Goleniów
      V miejsce KPS Czaplinek
      VI miejsce UKS Pogodno SP 48

W składzie zespołu grały: Iga Włoch (kapitan zespołu) Amaya Gomez, Gabriela Trepka, Amelia Jaskowska oraz Inga Rusinek, która została wyróżniona tytułem najlepszej zawodniczki zespołu – gratulujemy!!!
    • TURNIEJ MINI SIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA GRYFIC

TURNIEJ MINI SIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA GRYFIC

30.05.2019 08:23

W Dniu Mam 26 maja nasze siatkarki uczestniczyły w turnieju czwórek w Gryficach. Zawody zorganizował SMS Plas Gryfice. Do rywalizacji stanęły zespoły Goleniowa, Golczewa, Gryfic oraz nasz zespół ze Szczecina. Dziewczęta z zapałem przystąpiły do rywalizacji. Mecze były bardzo wyrównane. Ostatecznie po kilku godzinach rywalizacji UKS Pogodno SP 48 Szczecin zajął 2 miejsceJJJ

1. Golczewita I Golczewo
      2. UKS Pogodno SP 48 Szczecin
      3. GTS Plas Gryfice
      4. UKS Barnim Goleniów
      5. Golczewita II Golczewo

W składzie naszego zespołu zagrały: Inga Rusinek, Alicja Mroczkowska, Iga Włoch, Gabrysia Trepka, Amaya Gomez, trener Tomasz Nowak.
      Wyrożnioną zawodniczką drużyny została Inga Rusinek.

Gratulujemy!!!!!

Wyniki Turnieju:

Golczewita I – Barnim Goleniów 2:0 (21:7) (21:16)
      Golczewita II – UKS Pogodno SP 48 Szczecin 0:2 (7:21) (15:21)
      Plas Gryfice – Golczewita I 1:2 (21:15) (14:21) (8:15)
      UKS Pogodno SP 48 Szczecin – Barnim Goleniów 2:0 (21:10) (21:6)
      Plas Gryfice – Golczewita II 2:0 (21:17) (21:12)
      UKS Pogodno SP 48 Szczecin – Golczewita I 1:2 (22:20) (19:21) (11:15)
      Plas Gryfice – UKS Pogodno SP 48 Szczecin 1:2 (21:17) (18:21) (14:16)
      Barnim Goleniów – Golczewita II 2:0 (21:11) (21:17)
      Plas Gryfice – Barnim Goleniów 2:0 (21:9) (21:16)
      Golczewita I – Golczewita II 2:0 (21:8) (21:14)

30.03.2019 23:33

W imieniu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Siatkarskich Ośrodków Szkolnych mamy przyjemność poinformować, że zawodniczki UKS Pogodno SP 48 Szczecin:

Jasmina Nurković i Alicja Mroczkowska

zostały powołane na konsultacje regionalne rocznika 2007 w ramach Programu Kadra Polski U-13. Tylko pięć zawodniczek z województwa zachodniopomorskiego zakwalifikowało się do kadry regionalnej w tym dwie nasze siatkarki. Jasmina i Alicja to pracowite, wyróżniające siatkarki z dużym potencjałem, uczennice klasy sportowej 6a.

Powołania wręczyły podczas treningu Panie dyrektor Iwona Górska i Hanna Drygas.

Brawo dziewczęta!!!  Gratulujemy i życzymy powodzenia!