• Trzecia edycja Halowego Turnieju Mini Piłki Nożnej chłopców rocz.2009

Trzecia edycja Halowego Turnieju Mini Piłki Nożnej chłopców rocz.2009

10.03.2020 11:45

12 grudnia w Szkole Podst. w Zdrojach odbyła się trzecia edycja Halowego Turnieju Mini Piłki Nożnej chłopców rocz.2009. Naszą szkołę reprezentowali:

1.Marcin Szelągiewicz - bramkarz                5.Maks Nocel

2.Kuba Przeworski                                         6.Filip Klimas

3.Łukasz Wymysłowski                                  7.Przemek Libera

4.Antek Jaroszyński                                        8.Adam Weczer

Do udziału w Turnieju zostały zaproszone głównie szkoły z Prawobrzeża, Lewobrzeże godnie reprezentowała SP 45 i Nasza Szkoła. Mecze  rozegrane  były według systemu „ każdy z każdym „ po 10 min  Walka trwała do ostatniego gwizdka, każdy mecz przepełniony był ostrą ambitną grą, do końca nie było wiadomo  która drużyna jakie miejsce zajmie. Nasi młodzi piłkarze byli w wielkiej formie, nie mieli sobie równych przeciwników, wszystkie pięć meczy wygrali, zajmując tym samym I m-sce w Turnieju.

Nagrodę indywidualną w kategorii  NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU otrzymał Marcin Szelągiewicz.

Wszyscy uczestnicy Turnieju do domu wrócili z medalami, słodkimi nagrodami, natomiast Finałowa Trójka otrzymała Puchary. Zawodnicy wykazali się bardzo dużymi umiejętnościami piłkarskimi, myślę że wśród nich rośnie mały Lewandowski : ))))

• SREBRO I CZWARTE  MIEJSCE  W MISTRZOSTWACH SZCZECINA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

SREBRO I CZWARTE MIEJSCE W MISTRZOSTWACH SZCZECINA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

09.03.2020 07:47

Zakończyły się Finały Mistrzostw Szczecina Szkół Podstawowych w Mini i w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Po raz pierwszy Finał Miejski rozgrywany był na nowej hali w SP 48. Nasze uczennice zajęły drugie miejsce w kategorii czwórek i będą reprezentować Szczecin w rozgrywkach wojewódzkich. Wielkie Brawa i Gratulacje!!!

Dzień wcześniej ich koleżanki z rocznika 2006 uplasowały sie na 4 miejscu w Finale Miejskim w kategorii szóstek. Dziękujemy za dzielne reprezentowanie szkołyJ

Klasyfikacja końcowa Finału Miejskiego w kat. czwórek:
      1. SP 71
      2. SP 48
      3. SP 74
      4. SP 11
      Szkołę reprezentowały: A. Mroczkowska, J. Bajor, P. Handzlik, J. Siara, M. Sikora, H. Szynkowska, W. Grel, J. Szymczak, Z. Wilanowska, J. Tomaszewska.

Klasyfikacja końcowa Finału Miejskiego w kategorii szóstek:
      1. SP 74
      2. SP 39
      3. SP 21
      4. SP 48 w skadzie: I. Rusinek, I. Włoch, G. Trepka, A. Gomez, M. Muraszko, Z. Skowronek, Z. Nikończuk.
      Trenerzy: Małgorzata Wrońska i Tomasz Nowak

• BANIE ELIMINACJE KINDERA W KATEGORII DWÓJEK DZIEWCZĄT  – 01.03.2020r.

BANIE ELIMINACJE KINDERA W KATEGORII DWÓJEK DZIEWCZĄT – 01.03.2020r.

09.03.2020 07:42
      01.03.2020r nasze siatkarki brały udział w eliminacjach Kinder+Sport w kategorii trójek w Baniach. Miło nam ogłosić że wszystkie 3 zespoły awansowały do dalszego etapu.

Klasyfikacja:

UKS Pogodno Pomorzanie SP48III - III miejsce w grupie (A. Mianowska, J. Jasiek.
      Wśród wyróżnionych zawodniczek turnieju znalazła się nasza Zosia Wilanowska, która otrzymała od organizatorów statuetkę.

1. UKS Pogodno Pomorzanie SP48I - I miejsce w grupie (Z. Wilanowska, L. Stefańczyk, H. Piskorowska, Z. Sulej)
      2. UKS Pogodno Pomorzanie SP48II - III miejsce w grupie (A. Granat, A. Dąbkiewicz, Z. Możdżyńska)
      3. UKS Pogodno Pomorzanie SP48III - III miejsce w grupie (A. Mianowska, J. Jasiek.

• IX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SINGLI I RZUCANKI SIATKARSKIEJ

IX MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SINGLI I RZUCANKI SIATKARSKIEJ

20.12.2019 14:26

Dziś na hali sportowej SP 48 najmłodsze siatkarki rywalizowały w Mikołajkowym Turnieju Singli i Rzucanki Siatkarskiej. Zawody były podsumowaniem zajęć prowadzonych w ramach programu Glinka Academy. Organizacje imprezy wspierał Urząd Miasta Szczecin, Rada Rodziców SP 48 oraz UKS Pogodno.
      Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców turnieju.

Najmłodsza zawodniczka turnieju: Mroczkowska Hania

Wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale, słodki upominek i misia, który na pewno przyniesie szczęście. Najlepsze zawodniczki odebrały statuetki.

17.12.2019 21:48

Dnia 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie nasze Minisiatkarki z klasy 5c i 6a uczestniczyły w Mikołajkowym Turnieju w kategorii "2" i "3". Wystąpiło w nim około 90 siatkarek z klubów i szkół z naszego województwa: UKS Libero Banie, UKS Lider przy SP 39, SP 74, SP 71 Volley Szczecin oraz SP 48 Pogodno Szczecin. Najlepsze miejsce w turnieju zajęły w kategorii "2" Marta Tomaszewska i Maja Wysocka - 2 miejsce. Na 4 miejscu uplasowały się Hania Narkiewicz i Gabrysia Reczko. Maja Liszewska i Weronika Laskowska przegrały w całym turnieju tylko 2 mecze i pechowo zajęły 7 miejsce - ale grały pięknie!
      W kategorii "3" na podium stanął nasz I zespół ( Z. Wilanowska, L. Stefańczyk, A. Dąbkiewicz), który zajął 3 miejsce.
      5 miejsce A. Granat, N. Tomczyńska, J. Świderska,
      7 miejsce A. Mianowska, I. Rygusiak i J. Jasiek. Niestety Julka odniosła poważną kontuzję - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
      10 miejsce M. Krystosiak i M. Hrycan.
      1 miejsce w Turnieju w kategorii "2" I "3" zajęły nasze koleżanki z SP 71, które były
      w tym dniu nie do pokonania. Gratulujemy i mobilizujemy się do jeszcze cięższej pracy na treningachJJJ