• Relacja z Mistrzostw Regionu w Piłce Siatkowej Czwórek Dziewcząt

25.04.2024 07:35
      Szkoła Podstawowa nr 48 zdobywa I miejsce Mistrzostwach Rejonu i awansuje do Półfinałów Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii czwórek
      Reprezentacja Siatkarek SP 48 uczestniczyła 12.03.2024 w Mistrzostwach Regionu B w Piłce Siatkowej czwórek dziewcząt w Gryficach. Dziewczęta były bezkonkurencyjne, wygrały pięć spotkań wynikiem 2:0 ze szkołami z Gryfic, Kołobrzegu, Goleniowa, Świnoujścia i Międzyzdrojów. Zajmując I miejsce w rejonie pewnie awansowały do Półfinałów Mistrzostw Województwa Igrzysk Dzieci Szkolnych, które odbędą się wkrótce.

W reprezentacji SP 48 zagrały:

Victoria Ganschow - kapitan
      Maja Pawlik
      Zuzia Krawiec
      Zosia Dobrodziej
      Julia Jasińska
      Kasia Reczko
      Tosia Żuk
      Ada Włoch
      Zuzia Kołodziejek
      Tamara Roczniak
      Małgorzata Wrońska - trener.

Gratulacje. Czekamy na dobry występ w Półfinałach!

• Turniej „Babskie Granie” - Rzucanka Siatkarska dla Dziewcząt klas III

25.04.2024 07:35
      Wczoraj w hali  sportowej SP 48 odbył Turniej Rzucanki Siatkarskiej Dziewcząt klas III pod nazwą „Babskie Granie”. W zawodach wzięło udział 70 dziewcząt z pięciu klas trzecich na czele z wychowawczyniami. Dwie godziny świetnej zabawy i rywalizacji fair play i poznaliśmy wyniki.

I miejsce – klasa 3a z – wychowawca Pani Beata Nowak
      II miejsce – klasa 3b – Pani Renata Kocanowska
      III miejsce – klasa 3c – Pani Agnieszka Katarzyńska
      IV miejsce – klasa 3e – Pani Anita Leonowicz
      V miejsce – klasa 3d – Pani Ewa Terebus

Zawody organizowały i sędziowały uczennice klasy sportowej 6a. Nagrody dla wszystkich uczestników turnieju ufundował Uczniowski Klub Sportowy Pogodno i Fundacja Glinka Academy.
      Dziękujemy wszystkim dziewczętom za aktywny udział w zawodach a chłopcom za kibicowanie.

MEDALOWA LIGA BIEGOWA KLAS 7 i 8

14.11.2023 11:40
      We wtorek 10 października na Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w Szczecinie odbyła się I runda Ligi Biegowej SP w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
      Po bardzo dobrym starcie naszych uczniów , w klasyfikacji drużynowej po I rundzie zajmujemy  miejsca na podium : chłopcy 2 miejsce , dziewczęta 3 miejsce .
      Indywidualnie świetnie zaprezentowali się zdobywając medale :
      🥇Aleksander Wernikowski     300 m
      🥇Vladyslav Kornienko             100 m
      🥈Nina Bilińska                          300 m
      🥉Karolina Serafin                    100 m
      Trener Szymon Nadarzyński
      Gratulujemy zawodnikom i liczymy na równie dobre starty w II rundzie, która odbędzie się wiosna .

Awans z 1 m-sca do Półfinału Mistrzostw Szczecina

26.10.2023 10:30

MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w roku szkol.2023/2024